Шукаємо параюристів на проєкт “Параюридична допомога постраждалим від дискримінації”

Головна сторінка Вразливі групи Шукаємо параюристів на проєкт “Параюридична допомога постраждалим від дискримінації”

Українська фундація правової допомоги оголошує додатковий набір параюристів до проєкту “Параюридична допомога постраждалим від дискримінації, зокрема жертвам гендерно обумовленого та домашнього насильства”!

Завдання параюристів у проєкті

Параюристам необхідно буде фіксувати всі повідомлення про правопорушення щодо гендерно обумовленого та домашнього насильства з двох спільнот:

  •  людей, які живуть з ВІЛ;
  •  спільноти колишніх ув’язнених.

Параюрист перенаправлятиме повідомлення про правопорушення до юриста у разі, якщо консультації параюриста буде недостатньо для розв’язання проблеми.

Для параюристів передбачена оплачувана зайнятість – 40 годин на місяць.

З яких областей потрібні параюристи

Чекаємо на заявки від:

  • параюристів, які представляють спільноту людей з ВІЛ – з Донецької, Житомирської, Львівської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської областей;
  • параюристів, які представляють спільноту колишніх ув’язнених – з Волинської, Донецької, Житомирської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської області та міста Київ.

Резюме параюристів надсилайте Шейлат Афолабі на електронну адресу: sheilat1404@gmail.com, або на info@ulaf.org.ua. У темі листа написати “Параюрист-ЛЖВ, (вказати регіон)” або “Параюрист-колишні ув’язнені, (вказати регіон)”.

Українська фундація правової допомоги оголошує додатковий набір параюристів у рамках конкурсу на посаду консультанта проєкту “Параюридична допомога постраждалим від дискримінації, зокрема жертвам гендерно обумовленого та домашнього насильства”, підтриманого БО “100 відсотків життя”.