Конкурс на заміщення позицій консультантів проєкту

Головна сторінка Новини Конкурс на заміщення позицій консультантів проєкту

Всеукраїнська благодійна організація «Українська фундація правової допомоги» (далі – Фундація) оголошує конкурс на заміщення посади консультанта в рамках проекту “Параюридична допомога постраждалим від дискримінації, зокрема жертвам гендерно-обумовленого та домашнього насильства”, підтриманого БО “100 відсотків життя”, а саме:

  • надавач консультаційних послуг/ виконавець робіт – параюрист (проєктом передбачається відбір 65 осіб з 24 регіонів України)

Метою проекту є забезпечення фіксації та реагування на гендерно-зумовлене, домашнє насильство шляхом надання параюридичної допомоги в 24 регіонах України в умовах пандемії COVID-19.

Вимоги до кандидатів:

  • Представляти одну з трьох ключових груп населення: люди, які живуть з ВІЛ, жінки, які живуть з ВІЛ, колишні ув’язнені.
  • Наявність досвіду роботи та взаємодії з державними органами та/або громадськими організаціями та/або інституціями, здійснення соціального супроводу клієнтів буде вважатись перевагою. 
  • Фактичне проживання в обласному центрі (в географічній близькості до нього), у якому працює параюрист.

Діяльність за проектом передбачає:

  • Надання консультаційних параюридичних послуг представникам та представницям таких ключових груп населення: люди, які живуть з ВІЛ, жінки, які живуть з ВІЛ, колишні ув’язнені.
  • Забезпечення та здійснення фіксації випадків звернень клієнтів, які належать до ключових груп населення (а саме – людей, які живуть з ВІЛ, жінок, які живуть з ВІЛ, колишніх ув’язнених) за параюридичною допомогою – внесення даних до системи моніторингу та реагування на порушення прав людини DataCheck”
  • Забезпечення переадресації клієнтів (у випадку необхідності) до належних установ для отримання безоплатної первинної та безоплатної вторинної правової допомоги.

Тривалість надання послуг – 9 місяців (березень-грудень 2022 року)

Для участі в конкурсі необхідно до 21 лютого 2022 року 18:00 (включно) надіслати на електронну скриньку info@ulaf.org.ua  такі документи:

У темі листа просимо зазначити: Назву посади Консультант-параюрист

Поданням пропозиції учасник гарантує можливість надання послуг відповідно до вимог, визначеним у цьому оголошенні