Управнення громад

Для вирішення системних правових проблем громади повинні спиратися на власні знання: визначити проблему, проаналізувати її причини, обрати альтернативу для її вирішення.

 

Програма «Правоспроможна громада» допомагає ініціативам (командам) розробляти та проводити дослідження правових потреб у громадах. 

 

На основі результатів досліджень команди ініціюють розробку місцевих програм доступу до правосуддя або використовують інші інструменти для внесення системних змін для забезпечення доступу до правосуддя у своїх громадах. Програми Школи підтримують їх у цьому.

Previous
Next

Програмна діяльність включає:

◊ Конкурсний відбір громад, зацікавлених у проведенні дослідження правових потреб;

◊ Тренінги для команд з цих громад («як проводити дослідження», «як використовувати інструменти адвокації для сприяння доступу до правової допомоги»);

◊ За допомогою групи практиків кожна з відібраних команд розробляє дослідницьку програму та проводить власне дослідження;

 

Команди презентують результати своїх досліджень у своїх громадах та адвокатують стратегію розв’язання виявлених проблем.

Previous
Next

Навчально-практична програма “Правоспроможна громада” впроваджується Українською школою практичних знань з питань доступу до правосуддя з 2019 року на базі мережі правових клубів #PRAVOKATOR за підтримки Координаційного центру з надання правової допомоги, Міжнародного фонду “Відродження”, Української фундації правової допомоги, партнерських організацій та установ і безпосередньо адмініструється Мережею правового розвитку.

 

Детальніше про Програму тут: LE Community

Маєте питання чи пропозиції щодо напряму управнення громад?

Надсилайте ваш запит через форму – і ми оперативно з вами сконтактуємо!