Правління

Голова Правління:

Мартиновський Роман Юрійович

Адвокат, експерт Регіонального центру прав людини, автор та співавтор низки методичних рекомендацій для адвокатів (у тому числі “Вступ адвоката у справу: початкові дії“, “Ведення адвокатського досьє“, “Дії захисника при затриманні особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення“,”Дії захисника при вирішенні питання про обрання, продовження, скасування або заміну запобіжного заходу“, “Дії захисника під час кримінального провадження в суді першої інстанції“), автор навчальних програм та тренінгів для адвокатів щодо специфіки застосування практики норм європейського та міжнародного права.

Члени Правління:

Мітько Вікторія Вікторівна

Адвокат, керівник ГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу».

Павліченко Олександр Миколайович

Виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини. Впродовж 10 років був керівником дипломатичної установи – Бюро інформації Ради Європи в Україні. 15 років здійснював координацію та управління проектами Ради Європи в Україні.   З грудня 2013 працює в Харківській правозахисній групі.

Токарєв Геннадій Володимирович

Адвокат, керівник Центру стратегічного захисту Харківської правозахисної групи.

Настіна Ольга Іванівна

Юрист, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Білоцерківського  національного аграрного університету, заступник голови Білоцерківської міської громадської організації «Правова єдність»,  керівник Центру правової інформації та консультацій.