Простір Pro Bono під час війни: як волонтерам та громадським організаціям отримати правову допомогу

Головна сторінка Без рубрики Простір Pro Bono під час війни: як волонтерам та громадським організаціям отримати правову допомогу

В умовах воєнного стану у волонтерів, волонтерських ініціатив, громадських організацій та переселенців виникає багато правових питань.

Тому Простір Pro Bono оновлює та посилює роботу під час війни. 

Юристи, які співпрацюють з Простором, готові безоплатно консультувати громадський сектор, зокрема з таких питань:

 • реєстрація громадської або благодійної організації під час війни;
 • розробка внутрішніх документів;
 • створення політики організації;
 • внесення змін до статуту;
 • адвокатування змін до законодавчих актів;
 • пошук експертів в галузях права. 

До них долучаються наші закордонні правові партнери Pilnet з мережею юристів, яка наразі охоплює 17 країн. Вони допоможуть українцям, що виїжджають до інших країн, з міграційними питаннями та питаннями тимчасового прихистку за кордоном. 

Команда Простору Pro Bono також буде моніторити, перевіряти інформацію та розповідатиме про волонтерські та громадські ініціативи, що можуть допомогти українцям

На оновленому сайті вже діють розділи:

 1. Юридична допомога для волонтерських організацій та ініціатив.
 2. Інформація для українців в Європі та США
 3. Ресурси для отримання юридичної допомоги за кордоном
 4. Якщо ви за кордоном та хочете допомогти Україні
 5. Допомога для тимчасово переміщених осіб (в Україні)
 6. Житло в Україні та за кордоном
 7. Медична допомога онлайн
 8. Допомога людям похилого віку
 9. Психологічна допомога
 10. Допомога тваринам

Як громадському сектору залишити запит на юридичну допомогу?

Для того, аби волонтерам та громадським організаціям отримати правову допомогу від юридичного бізнесу, достатньо на сайті Простору Pro Bono залишити запит у розділі “Під час війни” – “Юридична допомога для волонтерських організацій та ініціатив”.

Як українцям отримати безоплатну правову допомогу за кордоном?

Для українців, які виїхали в інші країни та потребують правової допомоги, діють ресурси міжнародних організацій PILnet та European Pro Bono Alliance, партнерів Української фундації правової допомоги. Вони поєднують українських біженців, які шукають будь-якої юридичної допомоги, та юристів, які готові запропонувати підтримку. Список центрів доступний на сайті Простору та постійно оновлюється. 

Ви можете зв’язатися з правниками з мережі наших партнерів самостійно. Якщо ж ви не маєте такої можливості, команда Простору Pro Bono допоможе вам сформувати запит та сконтактувати з юристом з потрібної країни.

Допомога від Простору Pro Bono

Якщо ви представляєте громадську організацію та потребуєте допомоги, залиште запит на допомогу за посиланням: bit.ly/3JZ0Nex

Якщо ви представник юридичної компанії та хочете надавати правову допомогу заради суспільного блага – пишіть нам на Простір Pro Bono!

Якщо ви український біженець чи біженка за кордоном, та потребуєте правової допомоги, зверніться за посиланням ua.support або до Простору Pro Bono Ukraine

Разом до перемоги! Все буде Україна!