Конкурс на заміщення позицій консультанта проєкту

Головна сторінка Вразливі групи Конкурс на заміщення позицій консультанта проєкту

Всеукраїнська благодійна організація «Українська фундація правової допомоги» (далі – Фундація) оголошує конкурс на заміщення посади консультанта в рамках проекту “Параюридична допомога постраждалим від дискримінації, зокрема жертвам гендерно-обумовленого та домашнього насильства”, підтриманого БО “100 відсотків життя”, а саме:

  • Консультант з питань координації діяльності з боку системи БПД 

Термін надання послуг: 12 місяців (до 31.12.2022 року)

Метою проекту є забезпечення фіксації та реагування на гендерно-зумовлене, домашнє насильство шляхом надання параюридичної допомоги в 24 регіонах України в умовах пандемії COVID-19.

Вимоги до кандидатів:

  • Вища освіта.
  • Наявність компетенцій та розуміння процесів взаємодії з органами юстиції.
  • Наявність досвіду роботи та взаємодії з органами адвокатського самоврядування буде вважатись перевагою.
  • Наявність досвіду роботи та взаємодії з органами юстиції буде вважатись перевагою.
  • Експертний досвід (зокрема, підготовка роз’яснень/публікацій, наявність тренерського досвіду, наявність досвіду здійснення координації діяльності органів юстиції тощо) буде вважатись перевагою.

Діяльність за проєктом передбачає координацію діяльності в рамках проекту у сфері співпраці з органами юстиції (зокрема, у питаннях налагодження співпраці та механізму перенаправлення та взаємодії між державними та недержавними провайдерами правової допомоги та параюристами, удосконалення механізму перенаправлення, забезпечення підвищення кваліфікації надавачів правової допомоги у питаннях надання правової допомоги потерпілим та протидії гендерно-зумовленому та домашньому насильству).

Для участі в конкурсі необхідно до 18:00 03 березня 2022 року (включно) надіслати на електронну скриньку info@ulaf.org.ua  такі документи:

У темі листа просимо зазначити:

  1. Назву посади
  2. Назву проекту «Параюридична допомога постраждалим від дискримінації, зокрема жертвам гендерно-обумовленого та домашнього насильства»

Поданням пропозиції учасник гарантує можливість надання послуг відповідно до вимог, визначеним у цьому оголошенні.