Як не дати знищити свої дані в один клік, ви можете дізнатись на вебінарі з цифрової безпеки для ГО

Головна сторінка » Технологічні рішення » Як не дати знищити свої дані в один клік, ви можете дізнатись на вебінарі з цифрової безпеки для ГО

Під час вебінару 25 лютого експертка з інформаційних прав та цифрової безпеки Експертного центру з прав людини Анастасія Апетик не тільки навчить вас захищати свої гаджети, але і розповість про надійні месенджери для спілкування з клієнтами, важливі правила користування аккаунтом і способи видалення вашої особистої інформації, яку збирають пошукові системи.

Про що вебінар

Сьогодні у багатьох організацій добре розвинена IT-інфраструктура. І якщо хоча б один з комп’ютерів, планшетів, мобільних пристроїв співробітників виявиться заражений вірусом, це може паралізувати роботу всієї корпоративної мережі і робочого аккаунта, завдавши непоправної шкоди вашій репутації. Щоб не допустити цього, програми Української Школи Практичних Знань з питань доступу до правосуддя Legal IT Hub та Pro Bono Lab зібрали різні теми цифрової безпеки, які цікавлять громадський сектор.

Як не дати знищити свої дані в один клік, ви можете дізнатись на вебінарі з цифрової безпеки для ГО

Їх проаналізувала експертка Анастасія Апетик, опрацювала та підготувала дуже інформативні відповіді на топ-10 запитань від ГО:

1. Що таке цифрова безпека?
2. Які наявні загрози для власних даних та даних організації?
3. Базові способи захисту даних?
4. Які канали для онлайн-спілкування є безпечними?
5. Як захистити свої соціальні мережі?
6. Як перевірити безпечність сайтів, які використовуєте?
7. Чи може 1 лист знищити усі дані користувача?
8. Wi-Fi: як визначити безпечний зв’язок у незнайомому місці (кафе, чужий робочий простір, закордоном)?
9. Як встановити додатковий захист від несанкціонованого входу до ваших акаунтів та гаджетів?
10. Вірус: як визначити небезпечні файли та посилання?

Вебінар “Цифрова безпека для громадських організацій” заплановано онлайн о 16.00 на платформі Zoom. Щоб взяти в ньому участь, необхідно зареєструватися тут.

Лінк на захід буде відправлений за день до його початку.

Хто лектор?

Анастасія Апетик є юристкою та експерткою з питань інформаційних прав та цифрової безпеки. Є авторкою близько 50 наукових статей. Розробляє методичні матеріали та рекомендації для представників суду, поліції, органів місцевого самоврядування, адвокатури та громадськості у сфері інформаційних прав та безпеки. Провела понад 50 тренінгів для представників поліції.


Зареєструватися

Програма Pro Bono Lab курується Українською фундацією правової допомоги. Діяльність реалізується спільно з експертами міжнародної організації PILnet, ZMINA. Центр прав людини та ІРЦ Правовий простір, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.