Як Legal IT Hub допомгає організувати дистанційне навчання в Українській школі практичних знань і поліпшити доступ до БПД для вразливих до ВІЛ груп населення

Головна сторінка » Технологічні рішення » Як Legal IT Hub допомгає організувати дистанційне навчання в Українській школі практичних знань і поліпшити доступ до БПД для вразливих до ВІЛ груп населення

Онлайн-інструмент доступу до безоплатної правової допомоги для вразливих до ВІЛ груп населення, сайт для міжнародного клубу кращих практик у сфері доступу до правосуддя Club Justice й платформа дистанційного навчання: програма Legal IT Hub підсумувала свою роботу за перше півріччя.

Команда Legal IT Hub продовжує досліджувати, аналізувати та створювати технологічні рішення у сфері доступу до правосуддя та підвищення правової спроможності громад. Цього року фахівці взялися за три дуже амбітних проекти.

Так спільно з напрямком «Адвокація права» ведеться розробка онлайн-інструменту для вразливих до ВІЛ груп населення, каналу у Telegram. В ньому люди зможуть звернутися анонімно та отримати безоплатну правову допомогу від юристів центрів БПД. Найближчим часом почнеться тестування цього телеграм каналу. Паралельно відбираються юристи з цента БПД, які пройдуть навчання в межах нашої програми Лабораторія ініціатив розширення доступу до правосуддя для вразливих до ВІЛ груп, щоб надалі відповідати користувачам цього каналу. 

У зв’язку із наявністю великого обсягу навчальних матеріалів, розроблених організаціями-учасницями Школи, та ростом попиту на онлайн-навчання, в конці минулого року наші засновники вирішили створити зручну платформу для дистанційного навчання. Всю технічну складову знову взяв на себе Legal IT Hub. Вже створений прототип цього ресурсу, а програми Школи почали поступова наповнюють його контентом.  

Також за час існування Школи вдалося налагодити зв’язки між експертами сфери доступу до правосуддя в багатьох країнах. У зв’язку з цим назріла необхідність у створенні майданчика для обміну досвідом та кращими практиками у сфері доступу до правосуддя, так званий Club Justice. Віртуальну платформу для нього також доручили створити Legal IT Hub. Наразі фіналізується структура цього сайту, а запустити його планують вже наступного місяця. 

Програма “Legal IT Hub” курується Українською фундацією правової допомоги. Діяльність реалізується спільно з експертами Координаційного центру з надання правової допомоги та KYIV Legal Hackers, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.