Шукаємо активних громадян! Конкурс на навчання для громадських радників

Головна сторінка Конкурс Громадських Радників

 

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі і долучитися до команди громадських радників!

Громадські радники розуміють правові проблеми та перенаправляють до компетентної інституції або надають правову інформацію, яка допоможе людині самостійно розв’язати свою проблему.

Детальніше про громадських радників у відео: https://cutt.ly/pCkYN

У команді громадських радників Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно спрямувати свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань: безпека, децентралізація, інформаційна та фінансова грамотність, робота державних інститутів, залучення ресурсів, реалізація прав на освіту, охорону здоров’я та інших.

Участь у навчанні відбувається на конкурсній основі (з огляду на наповнення навчальної програми, участь в конкурсі не можуть взяти адвокати, юристи, які працюють за фахом, працівники системи безоплатної правової допомоги, співробітники поліції чи інших правоохоронних органів, працівники суду, прокуратури). За результатами конкурсу відібрані учасники і учасниці будуть запрошені на навчання, яке проходитиме в три етапи, кожен по три дні з проміжком в місяць між ними.

Для жителів Південного регіону (Одеська, Миколаївська, Херсонська області) навчання почнеться у вересні.

Для жителів Східного регіону (Харківська, Донецька, Луганська, Полтавська області) навчання почнеться у вересні.

Для жителів Північного, Центрального та Західного регіонів навчання вже триває.

Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова!  За умови успішного проходження всіх етапів навчання випускники отримають свідоцтво. Навчання відбувається на безоплатній основі. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат, а також прагнуть створити доступне середовище для всіх.

Щоб стати громадським радником і взяти участь у конкурсі, необхідно зареєструватися за посиланням https://cutt.ly/1CpE8

Кінцевий термін подачі заявок:

Для жителів Миколаївської, Одеської та Херсонської областей — заявки приймаються до 15 серпня 2019 року

Для жителів Харківської, Донецької, Луганської та Полтавської областей — заявки приймаються до 15 серпня 2019 року

Для жителів Західного регіону останній термін подачі заявок сплинув 13 травня

Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в анкеті.

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну адресу gromadskiradnyky@gmail.com  або за номером телефону: +38 097 128 02 10 (з 10:00 до 18:00 в робочі дні).

Також додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника Ви зможете отримати в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги (http://legalaid.gov.ua/ua/local-centres) та офісах Мережі правового розвитку (http://ldn.org.ua/office/)

Результати опитування буде опрацьовувати конкурсна комісія. Члени комісії можуть зателефонувати Вам і уточнити додаткову інформацію після отримання Ваших відповідей на запитання анкети.

Організатори навчання: Міжнародний фонд «Відродження», Координаційний центр з надання правової допомоги, Українська фундація правової допомоги, Мережа правового розвитку, Освітній Дім прав людини (Чернігів), правові клуби PRAVOKATOR, громадські радники.