Проект Фундації став одним із фіналістів конкурсу інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge

Головна сторінка Pro Bono Проект Фундації став одним із фіналістів конкурсу інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge

Правовий ресурс “ПростоПрав” увійшов до вісімки найкращих стартапів в сфері доступу до правосуддя України. Сьогодні відбудеться Pitch event фіналістів цього конкурсу. Хто ще вийшов у фінал?

Українські проєкти шостий рік поспіль долучаються до міжнародного конкурсу інновацій у праві від HiiL. Цього року серед переможців опинилися такі проекти:

Prosto Prav. Інтернет-ресурс, до якого міг би звернутися кожен громадянин України за пошуком адвоката, який легко та швидко вирішить їх справу.

MYLY. МАЙЛІ звернеться від вашого імені в державні установи і суд, а після того, як виграє справу, ви зможете отримати відшкодування на свою картку.

FinSkarga.com.ua. Перша незалежна платформа медіації для розв’язання спірних питань між споживачами та надавачами фінансових послуг.

Clarity App: Інструмент, що допоможе з легкістю знайти практику Антимонопольного комітету України, зокрема щодо оскарження тендерів та моніторингів ДАСУ.

Consultant: Мобільний додаток (https://consultant.net.ua/), в якому можна отримати юридичні послуги лише за декілька кліків та тільки від перевірених фахівців за фіксованою ціною.

Legal Design: Компанія займається юридичним дизайном, завдяки якому складні юридичні документи перетворюються на прості та зрозумілі, а ще містять зображення та інфографіку.

UrbanDataUA: Саме завдяки цій платформі відкриті дані у сфері містобудування стають дійсно відкритими, доступними та структурованими

Povertay: Онлайн сервіс, що допоможе повернути податки та сформувати податкову декларацію.

Сьогодні відбудеться офлайн Pitch event фіналістів. Переможець перейдє до наступного етапу – міжнародного акселератору.