Pro Bono Lab вдалося об’єднати вже понад 400 юристів і 70 СІ. Цього року до співпраці почали приєднувалися й держустанови

Головна сторінка Pro Bono Pro Bono Lab вдалося об’єднати вже понад 400 юристів і 70 СІ. Цього року до співпраці почали приєднувалися й держустанови

Детальніше про підсумки роботи програми Pro Bono Lab за шість місяців 2021-го читайте в дайджесті Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя. 

Діяльність Pro Bono Lab вже привела до змін у способі комунікації між громадським сектором та бізнесом. Раніше юридичний бізнес був закритий для комунікації з боку громадських організацій. Однак, коли команда Pro Bono Lab від імені громадського сектору звернулася до бізнесу з проханням поділитись своїми знаннями та експертизою у навчальному форматі, бізнес побачив можливість довготривалої співпраці зі стійким впливом на суспільство.

Цього року комунікація між громадським сектором та бізнесом стала більш відкритою та вийшла на новий рівень. Більш того команді програми вдалося приєднати до Pro Bono співпраці держустанови, а саме Міністерство цифрової трансформації України. Представники держсектору вже провели в межах лабораторії два навчальних онлайн вебінари для бізнесу й для соціальних ініціатив. Своєю чергою юридичні компанії підготували два вебінари, а громадські організації – три. В цілому в них взяли участь понад 210 активістів, підприємців, представників юридичних компаній, громадських організацій і державних установ.

Зараз  команда програми разом з КМІС проводить дослідження, яке допоможе вдосконалити Pro Bono співпрацю між всіма трьома секторами. 

Наступним кроком у посиленні цих міжсекторних зв’язків стане створення клубу для комунікації громадського сектору та юридичного бізнесу, де планується обговорення питань, важливих для усіх учасників. 

Програма “Pro Bono Lab” курується Українською фундацією правової допомоги. Діяльність реалізується спільно з експертами міжнародної організації PILnetZMINA. Центр прав людини та ІРЦ Правовий простір, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.