Як організувати віддалену роботу, створити соціальне підприємство та провести вдалу адвокаційну кампанію, дивіться у відео з European Pro Bono Week

Головна сторінка Pro Bono Як організувати віддалену роботу, створити соціальне підприємство та провести вдалу адвокаційну кампанію, дивіться у відео з European Pro Bono Week

У Києві пройшов третій щорічний міжнародний European Pro Bono Week. Експерти з різних сфер розказали про шляхи розв’язання правових проблем, з якими найчастіше до них зверталися представники громадських організацій та активісти в пандемію COVID-19.

Простір Pro Bono в Україні допомагає знайти юридичну підтримку для соціальних ініціатив, які працюють з важливими для суспільства питаннями. Розв’язання таких питань може допомогти хворим дітям, людям похилого віку вразливим групам населення та інш. Один з форматів такої правової допомоги для соціальних ініціатив – це вебінари від експертів з різних сфер. Такі вебінари проводяться щорічно в межах European Pro Bono Week, які ініціювала міжнародна організація PILnet.

Під час European Pro Bono Week-2021 в Україні було проведено три вебінари:

▶ «Соціальне підприємництво на реальних кейсах» – виконавчий директор Inclusive IT Роман Боренько та засновник “Good Bread From Good People” Владислава Малащенко.

▶ «Адвокація: невдачі та успіхи на реальних кейсах» – член правління клубу піарників громадських і благодійних організацій «Піранья» Олександр Равчев.

▶ «Віддалена робота: які питання актуальні сьогодні?» – фахівці юридичної фірми INTEGRITES Інна Кострицька та Юлія Блешмудт.

Нагадаємо, що нещодавно на платформі http://edu.ua2j.school вийшов безкоштовний навчальний відеокурс “Посилення правової спроможності громадських організацій” від кращих юристів, аудиторів України та команди Pro Bono Lab. Він допомагає уникнути помилок, яких найчастіше припускаються при створенні та функціонуванні громадських чи благодійних організацій, запровадженні соціальних ініціатив.

Організатор European Pro Bono Week 2021 – Міжнародна організація PILnet. В Україні захiд відбувається за підтримки Pro Bono Lab. Ця програма курується Українською фундацією правової допомоги та реалізується в межах Ukrainian Access to Justice School of Practice спільно з експертами міжнародної організації PILnet, ZMINA. Центр прав людини та ІРЦ Правовий простір за підтримки програми “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.