Відбір авторів-розробників методичних рекомендацій, навчальних, інформаційних матеріалів та відео-курсу для адвокатів

Головна сторінка Новини Відбір авторів-розробників методичних рекомендацій, навчальних, інформаційних матеріалів та відео-курсу для адвокатів

ВБО “Українська фундація правової допомоги” (далі – Фундація) оголошує конкурсний відбір авторів-розробників методичних рекомендацій, навчальних, інформаційних матеріалів та відео-курсу для адвокатів у межах проекту “Розширення доступу до БПД вразливим до ВІЛ групам населення”, підтриманого БО “100% життя”.

Технічне завдання до авторів-розробників методичних рекомендацій, навчальних для адвокатів та юристів, інформаційних матеріалів та відео-курсу для адвокатів:

  • підготовка змістовного наповнення методичних рекомендацій для адвокатів з питань надання безоплатної правової допомоги у цивільних, адміністративних питаннях та здійснення захисту у кримінальних провадженнях клієнтів-представників вразливих до ВІЛ груп населення. Цільова аудиторія методичних рекомендацій – адвокати, юристи центрів безоплатної правової допомоги.
  • формування та змістовне наповнення інформаційних матеріалів для представників вразливих до ВІЛ груп населення щодо можливостей отримати безоплатну правову допомогу (5 видів інформаційних матеріалів – пам’яток)
  • розробка та змістовне наповнення дистанційного онлайн відео курсу для адвокатів та юристів центрів безоплатної правової допомоги з питань надання безоплатної правової допомоги у цивільних, адміністративних питаннях та здійснення захисту у кримінальних провадженнях клієнтів-представників вразливих до ВІЛ груп населення.

Для участі в конкурсному відборі необхідно до 12:00 (включно) 25 травня 2020 року  на електронну адресу info@ulaf.org.ua надіслати такі документи:

  1. Резюме з зазначенням релевантного досвіду роботи
  2. Мотиваційний лист
  3. Заповнену форму Пропозиції
  4. Копії всіх заповнених сторінок паспорту
  5. Копія ІНН

Пропозиції від заявників, які надіслали неповний пакет документів, розглядатись не будуть. Результати конкурсу будуть повідомлені заявникам після 27 травня 2020 року

При виникненні запитань прохання звертатися на info@ulaf.org.ua