Оголошуємо тендер на пошук підрядника для надання послуг, необхідних для організації підтримки створення чотирьох прототипів рішень командами учасницями Другої Київської практичної програми посилення правової спроможності KyivLEPP2020

Головна сторінка Новини Оголошуємо тендер на пошук підрядника для надання послуг, необхідних для організації підтримки створення чотирьох прототипів рішень командами учасницями Другої Київської практичної програми посилення правової спроможності KyivLEPP2020

Всеукраїнська благодійна організація «Українська фундація правової допомоги» (далі – Організація) оголошує тендер на пошук підрядника для надання послуг, необхідних для організації підтримки створення чотирьох прототипів рішень командами учасницями Другої Київської практичної програми посилення правової спроможності KyivLEPP2020. 

Пропозиції слід подати до 12:00 01 березня 2021 року на електронну адресу yurfundacja@gmail.com. У рядку «Тема» електронного повідомлення просимо зазначити «Тендерна пропозиція-підтримка команд KyivLEPP2020».

Обсяг робіт

У межах надання послуг згідно з цим тендерним оголошенням передбачається такий обсяг робіт: 
  1. Організація укладає договір із Підрядником для отримання від Організації та подальшого здійснення Підрядником переказу коштів кожній з чотирьох команд учасниць у сумі 3000 доларів США за курсом НБУ.
  2. Підрядник укладає договори з організаціями-партнерами KyivLEPP2020 (які представляють команди-учасниці) та здійснює переказ коштів кожній з чотирьох команд-учасниць у сумі 3000 доларів США за курсом НБУ (одна команда з Киргизстану, одна – з Кенії, дві – з Північної Македонії).  
  3. Організація співпрацює з Підрядником та командами для отримання звітів про виконання робіт, визначених у планах дій (action plan) команд.

Для участі у тендері слід подати такі документи:

  • тендерну пропозицію;
  • інформацію про учасника тендеру.

Критерії оцінки пропозицій:

  • зміст та комплексність документів;
  • повнота та якість поданої пропозиції.

Склад тендерної пропозиції:

  • цінова пропозиція за вартість послуг для виконання такого завдання;
  • також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники Організації можуть контактувати із заявниками для отримання роз’яснень або уточнень, які будуть потрібні для оцінки пропозицій.

Рішення про переможця буде прийнято щойно організація отримає пропозицію щодо виконання означених у цьому оголошенні умов