Оголошено перший конкурс ініціатив спільноти громадських радників!

Головна сторінка Новини Оголошено перший конкурс ініціатив спільноти громадських радників!

Шановні громадські радники!

Якщо Ви активно працюєте в громаді чи у команді громадських радників над вирішенням правових проблем жителів громад і маєте ідеї щодо розширення своєї діяльності, будь ласка, подавайте свої ідеї на конкурс.

Взяти участь у конкурсі може один громадський радник або ініціативна група. Для цього потрібно заповнити заявку та надіслати супровідні документи, які Ви можете знайти в Інструкції. Заявки та супровідні документи приймаються до 15 березня включно. Ваші заявки буде опрацьовувати конкурсна комісія. Після закінчення строків подачі заявок Комісія може комунікувати із заявником для отримання роз’яснень.

Ваша ініціатива має бути реалізована до 31 травня. За результатами реалізації потрібно буде подати змістовний та фінансовий звіти. Також буде можливість презентувати результати на круглому столі в Києві.

Загальний фонд підтримки ініціатив складає 300 000 гривень і буде розподілятись між відібраними ініціативами. Перевага надаватиметься ініціативам, які планується реалізувати у партнерстві з органами місцевого самоврядування, системою безоплатної правової допомоги, офісами Мережі правового розвитку та іншими провайдерами правової допомоги чи сервісними організаціями в громаді.

Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в заявці. За додатковою інформацією звертайтеся на електронну адресу competition.inform@gmail.com або за номером телефону: (050) 937 69 79 (з 10:00 до 18:00).

Організатори конкурсу: Міжнародний фонд «Відродження»Координаційний центр з надання правової допомогиУкраїнська фундація правової допомогиМережа правового розвиткуПрограма USAID «Нове правосуддя».