Конкурс на залучення підрядників з організації оплати послуг учасників групи Task Force

Головна сторінка Новини Конкурс на залучення підрядників з організації оплати послуг учасників групи Task Force

Всеукраїнська благодійна організація “Українська фундація правової допомоги” (далі – Фундація) у межах реалізації проекту “Адвокація права вразливих до ВІЛ груп населення на безоплатну правову допомогу”, який був підтриманий програмою “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”, оголошує конкурс на пошук підрядників для здійснення оплати послуг учасників групи Task Force.

Мета проєкту полягає у створенні дієвої моделі доступу маргіналізованих груп населення до безоплатної правової допомоги за рахунок держави.

Вимоги до кандидатів:

  • Вища освіта
  • Наявність релевантного досвіду надання послуг
  • Відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів

Обов’язки підрядника:

  1. Здійснювати оплату послуг учасників групи Task Force згідно з наданими актами виконаних робіт, звітів про виконану роботу учасників групи Task Force
  2. Здійснювати комунікацію з Фундацією щодо виконання своїх обов’язків відповідно до умов договору

Претенденти, які виявили бажання взяти участь у цьому конкурсі, мають не пізніше 17:00 30.08.2020 року надіслати на електронну адресу info@ulaf.org.ua лист із ціновою пропозицією, а також резюме та документами, які можуть підтвердити наявність релевантного досвіду (рекомендації, характеристики тощо). У темі листа просимо зазначити “Конкурс_Task Force”