Custody Records Wiki – вся інформація про систему забезпечення прав затриманих в одному місці

Головна сторінка Новини Custody Records Wiki – вся інформація про систему забезпечення прав затриманих в одному місці

В мережі інтернет з’явився інформаційний портал Custody Records Wiki – це енциклопедія системи забезпечення прав затриманих Custody Records. Більше ніж 40 інформаційних матеріалів про роботу системи в Україні, її процедури та міжнародні практики, зібрані в одному місці з вільним доступом.

Інформація на ресурсі відкрита для поширення та буде корисною тим, хто безпосередньо бере участь у впровадженні Custody Records в Україні, чи буде залученим до її роботи у майбутньому. Звичайно, кожен, кому цікава тема дотримання прав людини, кримінальної юстиції та впровадження технічних рішень для поліпшення роботи таких великих організацій як Національна поліція України, так само вільно можуть знайомитись з матеріалами та ділитися ними. Статті також дублюватимуться англійською мовою.

“Для запровадження системи Custody Records в Україні було досліджено міжнародні стандарти роботи поліції із затриманими особами. Сьогодні український досвід впровадження цієї системи є передовим, і нашими інноваціями варто ділитися із колегами з інших країн”, – зазначив Микола Сіома, директор Української Фундації Правової Допомоги, та додав, що інформаційний портал Custody records wiki гарантує, що всі зацікавлені у впровадженні системи матимуть необмежений доступ до інформації про Custody records. “Ресурс www.custodyrecords.com покликаний накопичувати, зберігати та поширювати кращі практики кримінальної юстиції України у світі. Окремо хочу звернути увагу на величезний вклад кожного з партнерів-учасників проєкту, а саме Національної поліції України, Експертного Центру з Прав Людини та Міжнародного фонду “Відродження”, – наголосив Микола Сіома.

Коментарі та пропозиції по змісту та наповненню Custody Records Wiki можна надсилати на пошту info@ulaf.org.ua