Конкурс з відбору параюристів

Головна сторінка Новини Конкурс з відбору параюристів

Всеукраїнська благодійна організація «Українська фундація правової допомоги» (далі – Фундація) оголошує конкурс на заміщення посад консультантів в рамках проекту “Параюридична допомога постраждалим від дискримінації, зокрема жертвам гендерно-обумовленого та домашнього насильства”, підтриманого БО “100 відсотків життя”, а саме:

 • надавач консультаційних послуг/ виконавець робіт – параюрист (проєктом передбачається відбір 90 осіб з 24 регіонів України)

Метою проекту є забезпечення фіксації та реагування на гендерно-зумовлене, домашнє насильство шляхом надання параюридичної допомоги в 24 регіонах України в умовах війни.

Вимоги до кандидатів:

 • Представляти одну з трьох ключових груп населення: люди, які живуть з ВІЛ; жінки, які живуть з ВІЛ; колишні ув’язнені. 
 • Наявність досвіду роботи та взаємодії з державними органами та/або громадськими організаціями та/або інституціями, здійснення соціального супроводу клієнтів буде вважатись перевагою. 
 • Наявність у вас комунікації з представниками ключової групи, яку ви представляєте, або організаціями, які надають допомогу ключовим групам. Проєктна діяльність передбачає, що ви вже працюєте з ключовою групою, клієнти звертаються до вас за допомогою. Організація готова сприяти в розширенні групи клієнтів (надання листів підтримки, контактів тощо).
 • Фактичне проживання на території України. 
 • Можливість офіційної зайнятості у проєкті в розмірі – не менше 40 годин на місяць.
 • Готовність та технічна можливість (мобільний телефон чи комп’ютер) оперативно (не пізніше кінця поточного місяця) реєструвати випадки звернень клієнтів щодо порушення їх прав в поточному місяці в системі DataCheck Ukraine.

Діяльність за проектом передбачає:

 • Надання консультаційних параюридичних послуг представникам та представницям таких ключових груп населення: люди, які живуть з ВІЛ, жінки, які живуть з ВІЛ, колишні ув’язнені. Зокрема, надання інформації про можливості отримати медичну, правову, соціальну допомогу у державних установах, громадських організаціях (без внесення в систему Datachek Ukraine, якщо параюристом не було виявлено ознак порушення прав клієнта). 
 • Забезпечення переадресації клієнтів (у випадку виявлення порушень прав та за згоди клієнта) до належних установ для отримання безоплатної первинної та безоплатної вторинної правової допомоги (зокрема, для отримання правової консультації та інформації, складення документів (заяв, скарг тощо), представництво інтересів в судах та інших установах тощо). 
 • Сприяння фіксації клієнтами випадків порушень прав (у тому числі – реагування на звернення клієнтів в системі DataCheck Ukraine, допомога клієнту в реєстрації звернення), які належать до ключових груп населення (а саме – людей, які живуть з ВІЛ, жінок, які живуть з ВІЛ, колишніх ув’язнених), якщо вони звернулися до параюриста за параюридичною допомогою і було виявлено факт такого порушення – внесення даних до системи моніторингу та реагування на порушення прав людини DataCheck”. Фіксація даних в системі є єдиним підтвердженням виконуваної роботи.
 • Здійснення соціального супроводу у кількості – 1 випадок на місяць (наприклад, відновлення втрачених документів (паспорт, свідоцтво про народження тощо), супровід у соціальні служби та служби які надають послуги постраждалим від гендерно-обумовленого насильства, а також перенаправлення для підписання декларації з дружнім сімейним лікарем у разі відсутності підписаної декларації). За результатами роботи параюристів надано повний пакет допомоги/вирішено проблеми клієнта
 • Комунікація з командою Фундації щодо робочих питань.
 • Висвітлення прикладів надання параюристом_кою допомоги клієнту (знеособлено) – для цього з параюристами контактує менеджер з комунікацій.
 • Участь у тематичних онлайн та очних подіях з питань надання параюридичної допомоги, співпраці з партнерами тощо.

У межах проєкту передбачається фіксація в системі DataCheck Ukraine випадків саме правопорушень щодо клієнтів. Не передбачається фіксація консультацій, які не стосуються порушення прав клієнта.

Тривалість надання послуг – 9 місяців (березень-грудень 2023 року)

Для участі в конкурсі необхідно до 24 березня 2022 року 18:00 (включно) надіслати на електронну скриньку yurfundacja@gmail.com такі документи:

 • Резюме 
 • Рекомендаційні листи (за наявності)
 • Копії документів, які на Вашу думку, підтверджують Ваш високий професійний рівень, досвід роботи у наданні консультаційних послуг (наприклад, сертифікати про навчання, рекомендаційні листи тощо) за наявності.
 • Заповнену, підписану та відскановану (або фото) форму Дані-щодо-оплати-послуг-виконавця-робіт-надавача-послуг

У темі листа просимо зазначити назву посади: “Консультант-параюрист 2023”.

Поданням пропозиції учасник гарантує можливість надання послуг відповідно до вимог, визначеним у цьому оголошенні.