Конкурс з відбору учасників робочої групи для аналізу запитів клієнтів до ІТС “DataCheck Ukraine”

Головна сторінка » Конкурси » Конкурс з відбору учасників робочої групи для аналізу запитів клієнтів до ІТС “DataCheck Ukraine”

Всеукраїнська благодійна організація «Українська фундація правової допомоги» (далі – Фундація) оголошує конкурс на заміщення посади консультантів в рамках проекту “Адвокація права на доступ до безоплатної правової допомоги вразливим до ВІЛ групам населення на рівні адміністрації системи гарантованого державою захисту”, підтриманого БО “100 відсотків життя”, а саме:

  • Консультанти-учасники робочої групи для аналізу запитів клієнтів до ІТС “DataCheck Ukraine” (передбачається відбір 3 осіб, у якості експертів-консультантів з аналізу запитів клієнтів та формування шаблонів документів для користувачів телеграм-каналу надання безоплатної правової допомоги представникам та представницям вразливих до ВІЛ груп населення).

Термін надання послуг: 3 місяці

Метою проекту є формування умов для безперешкодного доступу до послуг, які гарантує держава та органи місцевого самоврядування, для представників та представниць вразливих до ВІЛ груп населення шляхом адвокації стандартизації процедур БПД ключовим групам населення уразливим до ВІЛ на системному рівні, розробки та впровадження актуальних інструментів надання БПД та підвищення спроможності фахівців, залучених до надання БПД представникам уразливих до ВІЛ груп населення.

Діяльність за проектом передбачає:

  • Здійснення аналізу звернень представників та представниць вразливих до ВІЛ груп населення за безоплатною правовою допомогою на телеграм-канал системи безоплатної правової допомоги, а також Інформаційно-телекомунікаційну систему “DataCheck Ukraine”.
  • Формування переліку типових правових питань клієнтів, які є представниками та представницями вразливих до ВІЛ груп населення.
  • Формування шаблонів та зразків заповнених документів (звернення, скарги, запити тощо для отримання державних послуг, медичної допомоги, гуманітарної допомоги) відповідно виявлених правових питань клієнтів. Передбачається формування не менш як 10 шаблонів та 10 зразків заповнених документів відповідно потреб клієнтів та клієнток.

Вимоги до кандидатів:

  • Повна вища юридична освіта.
  • Досвід надання правової допомоги представникам та представницям вразливих до ВІЛ груп населення.
  • Розуміння специфіки правових проблем ключових груп населення вразливих до ВІЛ буде перевагою (участь у відповідних тематичних навчальних заходах, проектах, надання допомоги представникам та представницям ключових спільнот тощо).
  • Наявність досвіду взаємодії з Координаційним центром з надання правової допомоги та його структурними підрозділами.

Для участі в конкурсі необхідно до 07 березня 2022 року 18:00 (включно) надіслати на електронну скриньку info@ulaf.org.ua  такі документи:

У темі листа просимо зазначити: Назву посади “Експерт-консультант”

Поданням пропозиції учасник гарантує можливість надання послуг відповідно до вимог, визначеним у цьому оголошенні