Три проекти за участю Фундації потрапили в топ найцікавіших ініціатив Міжнародного фонду “Відродження”.

Головна сторінка Без рубрики Три проекти за участю Фундації потрапили в топ найцікавіших ініціатив Міжнародного фонду “Відродження”.
У 2021 році Фонд підтримав понад 400 проектів від більш ніж 250 організацій. Нещодавно була опублікована добірка найцікавіших ініціатив, на думку працівників різних Програм Фонду.
 
В топ Програми “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження” потрапили три ініціативи, в яких активно працує Українська Фундація правової допомоги: система електронної фіксації всіх дій відносно затриманих осіб Custody Records, платформа дистанційного навчання Української школи практичних знань та Київська практична Програма посилення правової спроможності.
Розвиток Custody Records

Цього року зусиллями Національної поліції України, за підтримки Фонду та Української фундація правової допомоги застосування Custody records перейшло від пілотних ІТТ до перших райвідділків поліції. Міністерство внутрішніх справ визначило Custody records одним із своїх пріоритетів. МВС планували розгорнути систему у 53 підрозділах Нацполіції до кінця року, а протягом наступних трьох років система має охопити ще 570 підрозділів.

Платформа дистанційного навчання у сфері правосуддя

Українська школа практичних знань з доступу до правосуддя отримала власну Платформу дистанційного навчання. Платформа пропонує навчальні курси, розроблені експертами з громадського, корпоративного та державного секторів. Для зручності, навчальні курси розподілені за категоріями потенційних користувачів.

Київська практична Програма посилення правової спроможності

Kyiv Legal Empowerment Practical Program 2021, зважаючи на карантинні обмеження, в онлайн форматі об’єднала учасників із України, Танзанії, Киргизстану, Уганди, Північної Македонії та Сьєрра Леоне. Протягом тижня учасники та учасниці інкубатора ідей KyivLEPP-2021 розробляли проєкти, покликані покращити доступ до правосуддя в їхніх країнах. Вони занурювались в існуючі проблеми, визначали цільові групи, фокусувалися, аналізували альтернативні ідеї розв’язання проблем, розробляли моделі рішень та захищали їх.