Конкурсний відбір експертів до робочої групи з аналізу НПА та формування пропозицій удосконалення стандартів якості надання правової допомоги

Головна сторінка Без рубрики Конкурсний відбір експертів до робочої групи з аналізу НПА та формування пропозицій удосконалення стандартів якості надання правової допомоги

Всеукраїнська благодійна організація «Українська фундація правової допомоги» (далі – Фундація) оголошує конкурс на заміщення посади консультантів у межах проєкту “Посилення ролі параюристів ключових спільнот у забезпеченні доступу до правосуддя та протидії гендерно-обумовленому та домашньому насильству”, підтриманого БО “100 відсотків життя”.

А саме:

  • Консультант з аналізу нормативно-правових актів та формування пропозицій удосконалення стандартів якості надання правової допомоги

За підсумками роботи консультанта/-тів передбачається, що буде сформовано документ із пропозиціями удосконалення стандартів надання правової допомоги для представників груп, вразливих до ВІЛ та людей, які живуть з ВІЛ (зокрема, з урахуванням специфіки питань клієнтів з трьох ключових груп населення: людей, які живуть з ВІЛ; жінок, які живуть з ВІЛ; колишніх ув’язнених/засуджених).

Діяльність консультантів передбачає:

  • Аналіз нормативно-правових актів, що регулюють надання правових, соціальних, медичних послуг, антидискримінаційного законодавства, трудові відносини, соціальне забезпечення та ін.
  • Обговорення результатів аналізу з залученими експертами, залученими Фундацією для моніторингу випадків правопорушень клієнтів, робочої групи з формування доповнень до Стандартів якості надання БВПД.
  • Формування проєкту пропозицій удосконалення стандартів надання правової допомоги для представників груп, вразливих до ВІЛ та людей, які живуть з ВІЛ (зокрема, з урахуванням специфіки питань клієнтів з трьох ключових груп населення: людей, які живуть з ВІЛ; жінок, які живуть з ВІЛ; колишніх ув’язнених/засуджених). 

Вимоги до кандидатів:

  • Повна вища юридична освіта
  • Досвід надання правової допомоги/залучення до реалізації проєктів з надання допомоги представникам ключових груп населення вразливості до ВІЛ.

Для участі в конкурсі необхідно до 10 квітня 2023 року 18:00 (включно) надіслати на електронну скриньку info@ulaf.org.ua  такі документи:

  • Резюме
  • Рекомендаційні листи (за наявності)
  • Копії документів, які на Вашу думку, підтверджують Ваш високий професійний рівень, досвід роботи (надання відповідних консультаційних послуг).
  • Заповнену, підписану та відскановану форму:  Дані-щодо-оплати-послуг-виконавця-робіт-надавача-послуг

У темі листа просимо зазначити: Назву посади “Аналіз НПА”

Поданням пропозиції учасник гарантує можливість надання послуг відповідно до вимог, визначеним у цьому оголошенні