Відбір експертів з удосконалення механізму перенаправлення клієнтів для надання правової та соціальної допомоги

Головна сторінка Без рубрики Відбір експертів з удосконалення механізму перенаправлення клієнтів для надання правової та соціальної допомоги

Всеукраїнська благодійна організація «Українська фундація правової допомоги» (далі – Фундація) оголошує конкурс на заміщення посади консультантів у межах проєкту “Посилення ролі параюристів ключових спільнот у забезпеченні доступу до правосуддя та протидії гендерно-обумовленому та домашньому насильству”, підтриманого БО “100 відсотків життя”.

Передбачено відбір 5 консультантів, а саме:

  1.  експертів з удосконалення механізму перенаправлення клієнтів для надання правової та соціальної допомоги

Метою проекту є забезпечення фіксації та реагування на гендерно-зумовлене, домашнє насильство шляхом надання параюридичної допомоги в 24 регіонах України в умовах пандемії COVID-19.

Термін надання послуг: до 31.12.2023 року

Діяльність за проектом передбачає:

  • Розроблення механізму перенаправлення клієнтів, які представляють вразливі до ВІЛ групи та спільноти ЛЖВ, від НУО до системи безоплатної правової допомоги

Вимоги до кандидатів:

  • Наявність досвіду співпраці з організаціями, що надають допомогу представникам ключових груп населення. Розуміння специфіки проблем представників ключових груп населення.
  • Наявність досвіду співпраці з центрами з надання бзоплатної вторинної правової допомоги буде вважатись перевагою.
  • Участь у роботі робочих груп з координації/налагодження роботи/співпраці мереж та спільнот з державними установами вважатиметься перевагою.

Для участі в конкурсі необхідно до 17 квітня 2023 року 18:00 (включно) надіслати на електронну скриньку info@ulaf.org.ua  такі документи:

  • Резюме
  • Рекомендаційні листи (за наявності)
  • Копії документів, які на Вашу думку, підтверджують Ваш високий професійний рівень, досвід роботи (надання відповідних консультаційних послуг).
  • Заповнену, підписану та відскановану форму:  Дані-щодо-оплати-послуг-виконавця-робіт-надавача-послуг

У темі листа просимо зазначити назву напрямку: Перенаправлення клієнтів

Поданням пропозиції учасник гарантує можливість надання послуг відповідно до вимог, визначеним у цьому оголошенні