Custody records

Впровадження системи електронного обліку та відеофіксації (Custody records) в діяльності ізоляторів тимчасового тримання

Система Custody Records – це електронна фіксація всіх дій по відношенню до затриманих осіб в ізоляторах тимчасового тримання. Система має на меті захист затриманих від неправомірних дій поліцейських, а також убезпечення правоохоронців від безпідставних звинувачень завдяки запровадженню ефективного цілодобового відеонагляду в ізоляторах тимчасового тримання. 
Головний принцип системи забезпечення прав затриманих Custody Records – гарантувати безпеку та гідні умови перебування особи під вартою. 
Спеціально навчені інспектори з прав людини – проводитимуть інтерв’ювання затриманих та вестимуть електронне документування.

Запровадження Системи означає зміну підходу до утримання особи в умовах ізоляції. Встановлення Custody Records в ІТТ передбачає перебудову його приміщень, устаткування необхідною апаратурою, відбір та навчання працівників ІТТ (інспекторів з дотрімання прав людини), моніторинг та реагування на порушення прав людини. 

https://www.youtube.com/watch?v=ZDQakxlkNm0
Facebook