Бібліотека

Інфекційні хвороби та ризики для роботи поліцейского

Вірусні гепатити В та С, ВІЛ-інфекція та туберкульоз створюють глобальні виклики для системи охорони здоров’я в усьому світі. Водночас пандемія коронавірусної хвороби COVID-19, продемонструвала, що медики самостійно не можуть здолати цей новий виклик. Потрібні спільні та скоординовані дії влади, бізнесу, суспільства загалом та кожного з нас.
У повсякденному житті ми стикаємося з великою кількістю мікроорганізмів, частина з яких може викликати захворювання.

Саме тому виникла ініціатива щодо підготовки цього посібника для полі- цейських, в якому ми надаємо коротку інформацію про основні інфекційні хвороби та запропонуємо порядок дій для зменшення ризиків зараження для себе особисто та для своєї сім’ї.

Стандарти якості надання вторинної безоплатної правової допомоги у кримінальному процесі

Стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі (далі – Стандарти) – це комплекс основних характеристик моделі гарантованого державою захисту, передбачених міжнародними правовими актами, законодавством України, у межах яких та з урахуванням узгодженої правової позиції сторони захисту захисник є незалежним в обранні стратегії і тактики захисту у кримінальному провадженні для здійснення активного та розумного захисту прав, свобод та законних інтересів клієнта всіма не забороненими законом засобами.

Аналітичний звіт за результатами моніторингу і оцінки системи Сustody records в ІТТ НПУ

 

 

 

 

Методичні рекомендації для інспекторів з дотримання прав людини в ізоляторах тимчасового тримання

 

 

 

 

 

Технічне завдання для впровадження системи Custody Records на рівні територіальних відділів поліції