Простір Pro Bono

Простір PRO BONO

Простір Pro Bono – це платформа, яка поєднує громадські організації та юридичний бізнес для цікавої та корисної співпраці.

Ресурс “Простір Pro Bono” створено командою Української фундації правової допомоги у 2013 році для забезпечення безоплатною правовою допомогою тих, хто не мав змоги отримати її за рахунок держави. У 2015 році, після заснування центрів гарантованого державою правового захисту, Простір Pro Bono змінив вектор допомоги із індивідуальних клієнтів на громадський сектор для допомоги тим, хто допомагає іншим. Працюючи з юридичними компаніями, адвокатськими бюро та об’єднаннями, Простір Pro Bono допомагає юридичному бізнесу проявити свою соціальну відповідальність, а громадському сектору – отримати фахову юридичну підтримку для більш ефективної роботи на благо суспільства.

Формати роботи Простору Pro Bono

Pro Bono Education – це взаємне посилення громадського сектору та юридичного бізнесу під час спільного навчального заходу (лекція, майстер-клас або ворк-шоп, тренінг). Навчання може проходити як для громадської організації (відповідно до запиту ГО), так і для юристів (на актуальні теми соціальної сфери).

Посилення правової спроможності ГО – це програма глибокого опрацювання та вдосконалення юридичної бази діяльності організації, завдяки підтримці фахівців із юридичної компанії.

Біржа Pro Bono – це взаємокорисна взаємодія громадської організації та юридичного бізнесу в одному конкретному запиті, яка впливає та розвиває обидві сторони.

​Простір Pro Bono об’єднує соціально відповідальних юристів для знайомства, спілкування та обміну досвідом. Ми пропонуємо тобі корисно та цікаво провести час, навчаючись та розважаючись у колі однодумців. ​

Поширити