Pro Bono Україна

Простір PRO BONO

Простір Pro Bono – це платформа, яка поєднує громадські організації та юридичний бізнес для цікавої та корисної співпраці.

Previous
Next

Ресурс “Простір Pro Bono” створено командою Української фундації правової допомоги у 2013 році для забезпечення безоплатною правовою допомогою тих, хто не мав змоги отримати її коштом держави. 

У 2015 році, після заснування центрів гарантованого державою правового захисту, Простір Pro Bono змінив вектор допомоги з індивідуальних клієнтів на громадський сектор для допомоги тим, хто допомагає іншим. 

Працюючи з юридичними компаніями, адвокатськими бюро та об’єднаннями, Простір Pro Bono допомагає юридичному бізнесу проявити свою соціальну відповідальність, а громадському сектору – отримати фахову юридичну підтримку для більш ефективної роботи на благо суспільства.

Previous
Next

 

Формати роботи Простору Pro Bono

 

Pro Bono Education – це взаємне посилення громадського сектору та юридичного бізнесу під час спільного навчального заходу (лекція, майстер-клас або ворк-шоп, тренінг). Навчання може проходити як для громадської організації (відповідно до запиту ГО), так і для юристів (на актуальні теми соціальної сфери).

Посилення правової спроможності ГО – це програма глибокого опрацювання та вдосконалення юридичної бази діяльності організації, завдяки підтримці фахівців із юридичної компанії.

Біржа Pro Bono – це взаємокорисна взаємодія громадської організації та юридичного бізнесу в одному конкретному запиті, яка впливає та розвиває обидві сторони.

Простір Pro Bono об’єднує соціально відповідальних юристів для знайомства, спілкування та обміну досвідом. Ми пропонуємо тобі корисно та цікаво провести час, навчаючись та розважаючись у колі однодумців. 

Previous
Next

Олена Немченко

olena

Ви - громадська організація чи об'єднання, і потребуєте юридичної допомоги?

Або ви - правник, готовий надавати допомогу на умовах Pro Bono?

Звертайтесь до координаторки проєктів Української фундації правової допомоги, керівниці Pro Bono Lab Олени Немченко