Наглядова рада

Буткевич Володимир Григорович

Український учений-правник, доктор юридичних наук, професор, політичний і громадський діяч. Є членом Світового конгресу українських юристів, автор понад 250 наукових робіт, зокрема 11 монографій і підручників. Заслужений юрист України.

Заза Наморадзе

Директор офісу в Будапешті Ініціативи Відкритого суспільства з питань правосуддя, керує програмами з розвитку правових можливостей, реформування системи правової допомоги та доступу до судочинства.

Каріна Москаленко

Членкиня Російського комітету  адвокатів на захист прав людини (1993), Експертної ради при Уповноваженому з прав людини при Російській Федерації (1999), Московської Гельсінської групи (1999).

Джеремі Макбрайд

Міжнародний консультант Ради Європи. Баристер, Монктон Чемберз, Лондон. Професор університету Бірмінгем (Великобританія), запрошений професор Оксфордського університету та Центрально-Європейського університету.

Едвард Єй. Ракер

Адвокат. Визнаний асоціацією правників кримінальних судів Лос-Анжелеса «Кращим судовим адвокатом року», занесений до списку кращих адвокатів США.

Дмитро Шабельников

Дмитро Шабельников очолює московський офіс PILnet і відповідає за роботу PILnet в Росії. Він докладав значних зусиль для проведення реформи системи правової допомоги в Росії та розвитку мережі освітніх юридичних клінік в країні.

Мішель Лірінг

Мішель Лірінг є виконавчим директором і юристом розташованого в Бельвілі Центру адвокації та права (CALC), Онтаріо, Канада.