Адвокація права

Діяльність напряму “Адвокація права” спрямована на створення та розвиток механізмів захисту прав різних вразливих груп населення.

Мета –  переконати суспільство та державу у необхідності змінити ставлення до суспільних проблем: доступ до правових послуг, медичної допомоги та захисту від дискримінації для найбільш вразливих груп населення та докласти зусиль до їх розв’язання.

Результатом наших спільних з партнерами адвокаційних зусиль стане зміна наявної в Україні правової реальності:

  • Створення механізмів та процедури ефективного розслідування злочинів, скоєних з мотивів нетерпимості/на ґрунті ненависті (ст. 161, п. 14 ст. 115, ст. ст. 121, 122, 126, 127, 129 та п. 3 ст. 167 Кримінального кодексу України).
  • Створення механізмів та процедур для дотримання ЗУ “Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні”, захисту людей, які зазнали дискримінації.
  • Удосконалення доступу до безоплатної правової допомоги для найбільш вразливих груп населення в Україні шляхом удосконалення процедур, механізмів та інструментів

Напрямки роботи:

адвокація права на доступ представників/-ць вразливих до ВІЛ груп населення до безоплатної правової допомоги;
адвокація змін у підходах розслідування злочинів вчинених з мотивів нетерпимості;
створення навчального контенту та навчання груп впливу (адвокатів, юристів, параюристів, працівників/-ць поліції та органів прокуратури)

Шейлат Афолабі

    Маєте питання щодо напряму
    "Адвокація права"?

    Звертайтесь до координаторки проєктів Української фундації правової допомоги Шейлат Афолабі