Завершено прийом заявок у Групу експертів з медичного права

26.04.2017

10 квітня Українська фундація правової допомоги у співпраці з Фундацією медичного права та біоетики України оголосила початок конкурсного відбору до Групи експертів з медичного права.

Актуальність розвитку професійного середовища адвокатів, що спеціалізуються у питаннях медичного права, зумовлюється значною кількістю порушень права на отримання медичної допомоги, що потребують ефективної експертизи та правового оскарження та підтверджується високою зацікавленістю до навчальної програми зі сторони адвокатської спільноти. Ми раді оголосити, що протягом періоду збору аплікацій ми отримали 264 конкурсні заявки.  Оскільки взяти участь у навчальній програмі зможуть не більше 50 адвокатів (по 2 представники з кожного регіону України), ми розпочали об’єктивний та ретельний конкурсний відбір, і повідомимо аплікантів про його результати до 5 травня.

Перша серія тренінгів відбудеться уже наприкінці травня.

Після проходження обраними адвокатами інтенсивних навчальних курсів від найкращих фахівців України, у відкритому доступі буде опубліковано їх офіційний реєстр, який буде першим українським реєстром адвокатів за спеціалізацією. Ми віримо і сподіваємося, що майбутні спеціалісти зможуть зробити вагомий внесок у забезпечення справедливості та дотримання права на медичну допомогу у своїх громадах, а також сприятимуть удосконаленню функціонування всеукраїнської системи охорони здоров’я.