"Захист від дискримінації": відкрито реєстрацію на участь у обговоренні в Ужгороді

28.05.2019

Як розпізнати дискримінацію та злочини, скоєні на ґрунті ненависті? Як захистити себе, своїх близьких та тих, хто не може захистити себе самостійно?

Про це ви дізнаєтесь на зустрічі, яка відбудеться 11 червня в Ужгороді.
Практикуючі адвокати — учасники навчального курсу «Захист потерпілих від дискримінації та злочинів на ґрунті ненависті» поділяться своїм досвідом упротидії дискримінації.

В ході дискусії ви зможете дізнатися про те, як розпізнавати дискримінацію, на що звертати увагу, куди і як звертатися, щоб захистити себе та інших.

Одна зі спікерів заходу — Оксана Гузь: адвокатка, старша партнерка Адвокатського об’єднання “ПРОВЕ”, яка тривалий час спеціалізується на веденні справ, пов’язаних зі злочинами на ґрунті ненависті, дискримінацією, захистом права на повагу до приватного та сімейного життя, має досвід звернення до ЄСПЛ.

Запрошуємо усіх: адвокатів та юристів, представників та клієнтів сервісних організацій, правозахисних організацій долучитися до заходу.

Для участі у заході просимо заповнити коротку анкету за посиланням https://forms.gle/xDgGBeUEhZE1ihXa8 (жодного спаму, лише для того, щоб ми могли завчасно надіслати вам деталі зустрічі). Анкета буде відкрита для реєстрації до 07.06.2019 р включно.

Не зволікайте, адже замовчування проблеми сьогодні може стати бідою вже завтра!

Заходи організовані Фундацією спільно з Центром «Соціальна Дія», Адвокатським об’єднанням «Прове» та Регіональним центром прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».