Захист пацієнта та судочинство щодо медичних справ: у Львові стартував другий тренінг з медичного права

10.06.2017

_dsc0149Сьогодні, 10 червня, у Львові розпочався другий тренінг першої в Україні спеціалізованої навчальної програми з медичного права для адвокатів. Традиційно тренінг триватиме 2 дні, та включатиме в себе інтенсивні навчальні та практичні заняття.

_dsc0152І якщо попередній тренінг програми був присвячений загальному законодавству у сфері охорони здоров’я, то протягом цих вихідних алвокати працюватимуть над питаннями ятрогенної патології та юбридичної відповідальності у сфері охорони здоров’я, вивчатимуть приницпи роботи захисника у порядку кримінального та цивільного судочинства щодо медичних справ, а також вдосконалюватимуть свої знання з питань та проблем господарської діяльності у сфері охорони здоров’я.

_dsc0157Поглиблене вивчення цих тематичних кластерів допоможе учасникам програми стати ефективними захисниками пацієнтів, що постраждали від неякісно або невчасно наданих медичних послуг, а також лікарів і медичного персоналу, який може зазнати неправомірної поведінки інших суб’єктів відносин у сфері охорони здоров’я._dsc0159

Нагадаємо, старт програми відбувся 27 травня у Києві. Наступні тренінги, присвячені поглибленому вивченню окремих проблем, відбудуть протягом місяця у Харкові та Києві.

Навчальна програма реалізується Українською фундацією правової допомоги та Фундацією медичного права і біоетики України у співпраці з Національною асоціацією адвокатів України та Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»._dsc0155