Забезпечення права на отримання медичної допомоги затриманих осіб

24.06.2014

23 червня Українська фундація правової допомоги презентувала проект щодо забезпечення права на отримання медичної допомоги затриманих осіб. Після презентації проекту учасники перейшли до обговорення змісту навчальних заходів для адвокатів щодо забезпечення права затриманих осіб з числа вразливих груп населення на отримання якісної медичної допомоги та ділилися своїм професійним досвідом.

Робоча зустріч в рамках проекту «Забезпечення права на отримання медичної допомоги осіб, що є затриманими або перебувають в установах пенітенціарної системи». У зустрічі взяли участь представники Української фундації правової допомоги, Координаційного центру з надання правової допомоги Міністерства юстиції, Міжнародного фонду «Відродження», адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу  та адвокати-експерти з питань надання допомоги вразливим групам населення.

Наступного тижня планується проведення другої робочої зустрічі,  яка буде присвячена узгодженню плану проведення тренінгів для адвокатів та роботі над головними меседжами інформаційно-просвітницької компанії.

Фотогалерея