Юридична клініка при Національній академії МВД відкрита для прийому громадян

29.11.2013

17 жовтня 2013 року з 11.00 до 13:00 приміщенні ННІ підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та внутрішніх військ Національної академії внутрішніх справ відбудеться Урочисте відкриття нового приміщення юридичної клініки під час якого відбудеться презентація основних результатів і напрацювань та обговорено актуальні теми підготовки юристів та працівників міліції. 

Місце проведення: м.Київ, вул. Колекторна 4.

 Участь у заході візьмуть представники:

  • Міністерства юстиції України;
  • Міністерства внутрішніх справ України,
  •  Асоціації юридичних клінік України,
  • Української фундації правової допомоги,
  • громадських організацій

Довідково: Юридичні клініки вищих навчальних закладів в Україні є ефективною формою практичного навчання. Вони діють, поєднуючи навчальний компонент (працюючи у юридичній клініці, студент має можливість застосувати отримані теоретичні знання на практиці без відриву від навчання) та соціальні завдання (надання безоплатної юридичної допомоги та правової інформації малозабезпеченим верствам населення).

Юридична клініка Національної академії внутрішніх справ діє з 1999 року і є однією з найавторитетніших серед близько 100 юридичних клінік в Україні.

Юридичні клініки ВНЗ МВС України налагоджують взаємоповагу та щодня вибудовують партнерські відносини міліції з населенням та готують майбутніх правоохоронців до роботи на благо суспільства.