XI Міжнародний мандрівний фестиваль Docudays UA на Рівненщині

17.11.2014

Завтра у Рівному розпочинається XI Міжнародний фестиваль документальних фільмів Docudays UA. Фестиваль уже вдруге проходитиме на Рівненщині. Присутні зможуть переглянути кінострічку «Євромайдан. Чорновий монтаж».

«Три місяці революції. Від обуреного протесту до народного єднання. Від каструль на голові до кийків і бронежилетів. Від ейфорії перемоги до оплакування загиблих Небесної сотні. Революція як вибух пробудженої гідності, як ейфорія свободи, як біль усвідомлення ціни, як народження новітньої історії України. У цьому році ми вирішили відмовитися від фільму-відкриття, адже вся наша увага прикута до змін, що сьогодні відбуваються в державі. Ми звернулися до режисерів, що знімали український протест, і попросили надати нам їхні найкращі кадри. Епізоди майбутніх фільмів про Євромайдан склалися у калейдоскоп революції, що не потребує коментарів. Ми пропонуємо до вашої уваги хроніку Українського протесту. Проживіть з нами ці три місяці боротьби, відчуйте і побачте революцію нашими очима», — йдеться в анотації до фільму.

До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці 11-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який проходив у Києві з 21 до 28 березня 2014 року.

Презентація розпочнеться о 14:00 в конференц-залі готелю «Оптима Рівне» за адресою: м. Рівне, вул. Словацького, 9 (поруч з будівлею Федерації профспілок Рівненської області).

Джерело