Вітаємо переможців Національної олімпіади з консультування клієнтів 2016!

17.03.2016

Вітаємо переможців Національної олімпіади студентів юридичних клінік з консультування клієнтів 2016! Ними стали студенти юридичної клініки Харківської юридичної академії ім. Ярослава Мудрого.

Дякуємо усім учасникам, суддям та організаторам за внесок у розвиток юридичного клінічного руху та підтримку талановитої молоді. За словами директора Української фундації правової допомоги Миколи Сіоми, олімпіада дає можливість студентам юридичних клінік з різних регіонів України познайомитися, поділитися досвідом та отримати серйозний поштовх для подальшого розвитку. Наприклад, учасники цьогорічної команди-переможця зауважили, що минулого року вони не пройшли в фінал, але дослухалися до мудрих порад суддів олімпіади та попрацювали над своїми помилками, що й допомогло їм перемогти цього року.

Для кураторів юридичних клінік олімпіада — це спосіб зустрітися поза межами засідань Правління Асоціації юридичних клінік, що може принести свої плоди. Наприклад цього року під час проведення олімпіади виступи студентів надихнули кураторів доопрацювати Стратегію розвитку юридичних клінік на 2016-2017 роки.

Цьогорічні Всеукраїнські змагання з якості консультування клієнтів стали можливими завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження».