Відбулась друга частина тренінгу для тренерів адвокатів/модераторів

28.09.2014

27-28 вересня у м. Київ відбулась друга частина тренінгу для тренерів адвокатів/модераторів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу під назвою «Дії захисника у кримінальному провадженні на підставі угод із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу із забезпечення доступу до належної медичної допомоги».

Участь у тренінгу взяли адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, а також міжнародні та українські експерти.

Усі учасники відповідно до отриманого домашнього завдання під час першої частини тренінгу представляли презентації та обмінювались досвідом з метою створити єдину модельну презентацію.

Під час першого дня тренінгу учасники тренінгу об’єднались у чотири підгрупи та працювали у секціях відповідно до тематики. Кожну із підгруп модерував експерт, відповідно до тематики його спеціалізації. Учасники мали змогу на кожній секції представити, обговорити та удосконалити свої презентації, враховуючи побажання та рекомендації інших учасників тренінгу.

Так, у першій підгрупі учасники працювали над практичними вправами за темою «Дії захисника у кримінальному провадженні на підставі угод» з експертом Роном Вульфсоном, регіональним директором Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права. Під час проведення секції модератор презентував власний досвід у лекції «Навички ведення переговорів та укладання угод про визнання винуватості».

Другу підгрупу модерував Марк Сегал, головний експерт Компоненту No4 проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні». Під час цієї секції учасники взяли участь у тренінгу з розвитку тренерських навичок.


Третя підгрупа працювала над індивідуальними презентаціями з модератором Олексієм Суховієм за темою «Дії захисника у кримінальному провадженні із застосування примусових заходів медичного характеру» та готували модельну презентацію.


Під час четвертої секції учасники також працювали над індивідуальними презентаціями за темою «Дії захисника у кримінальному провадженні із застосування примусових заходів виховного характеру» та працювали над створенням модельної (єдиної) презентації з модератором Олександрою Яновською, адвокатом, д.ю.н., професором кафедри правосуддя Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Також, учасники розробили та представили індивідуальні презентації за темою «Доступ до належної медичної допомоги» та готували модельну, єдину презентацію.

У результаті тренінгу учасники обмінялись практичним досвідом, представили та обговорили індивідуальні презентації та створили єдину модельну презентацію, яка буде використовуватись на каскадних тренінгах у регіонах, які розпочнуться з 1 жовтня 2014 року.

По завершенню тренінгу учасники отримали сертифікати та обговорили проект«Стратегії реформування юстиції в Україні та Плану заходів з реалізації стратегії реформ щодо діяльності адвокатів у кримінальному процесі».

Фотогалерея