У Ратному відкриється Центр правової інформації та консультацій

10.06.2014

«Центр правової допомоги» щиро запрошує друзів та колег на відкриття Центру правової інформації та консультацій у селищі Ратне, яке відбудеться 19 червня 2014 року. Захід розпочнеться об 11.00 годині.

Створення Центру стало можливим за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та безпосередньо громади селища. Ратнівська селищна рада одна з перших в Україні розробила та прийняла ряд документів задля створення в громаді сталої системи надання правової допомоги. Селищною радою вже проведений конкурс із залучення осіб приватного права для надання правової допомоги, переможцем якого стала «Центр правової допомоги».

Таким чином, Ратнівський голова Володимир Миколайович Кулик та депутати селищної ради надають позитивний приклад залучення громадських організацій до надання послуг правової допомоги. І це допоможе посилити правові можливості селян із Ратного.

Контактна особа: Олена Матвійчук, електронна пошта olena.kovel@gmail.com, тел. моб. (095) 623-40-11.

P.S.Центри правової інформації та консультацій створені та працюють за підтримки програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження» в межах «Правової допомоги малозабезпеченим і вразливим групам громадян».

Детальніше про діяльність мережі Центрів, засади та принципи роботи читайте на сайті «Правовий простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Джерело: Правовий простір