У Львові пройшов круглий стіл на тему «Медичне право України: окремі питання правореалізації та правозастосування»

20.04.2018

Сьогодні у Львові пройшов круглий стіл на тему «Медичне право України: окремі питання правореалізації та правозастосування». Це перший із серії круглих столів з питань медичного права, що проводяться по регіонах України.

_dsc0178

Захід пройшов у форматі панельних дискусій за участі фахівців у сфері медичного права, які працюють по різні сторони процесу надання та отримання медичних послуг. Сьогодні були присутні: представники наукової спільноти з багатьох вищих навчальних закладів України, судді, адвокати, представники органів прокуратури, поліції, медичних закладів.

_dsc0147

Учасники разом обговорили проблемні питання правозастосування та пропонували ідеї щодо робочої моделі захисту прав людини у сфері медичного права.

Результатом серії всеукраїнських круглих столів стануть рекомендації експертної юридичної спільноти до органів влади щодо удосконалення законодавства у сфері охорони здоров’я.

_dsc0205 _dsc0155 _dsc0164 _dsc0248

Круглий стіл організовано Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, кафедрою медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Українською фундацією правової допомоги, ГО «Фундація медичного права та біоетики України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».