У київських школах безкоштовно харчуватимуть дітей учасників АТО

18.06.2015

Київська міська влада прийняла рішення про безкоштовне харчування з нового навчального року в школах для дітей киян-учасників АТО, які перебувають у зоні бойових дій або загинули. Про це заявила заступник голови КМДА Ганна Старостенко, повідомляє прес-служба мерії.

«Згідно з розпорядженням, учні 5-11 класів з числа дітей бійців, які перебувають або загинули в АТО, будуть забезпечені безкоштовним харчуванням на рівні з дітьми пільгових категорій», — зазначила вона.

Разом з тим, Старостенко розповіла, що столиця додатково виділила 2 млн гривень на оздоровлення та відпочинок дітей киян-учасників антитерористичної операції.

Вона також зауважила, що під час канікул діти цієї категорії матимуть можливість на пільгових умовах відпочити у пришкільних таборах Києва або санаторіях Київської, Львівської, Закарпатської та Миколаївської областей.

Крім того, за її словами, на заклик допомогти організувати відпочинок маленьким киянам відгукнулися Хорватія, Італія, Німеччина та Польща.

«Польща вже погодилася прийняти на відпочинок дітей киян, які, на жаль, загинули або були важкопоранені під час проведення АТО», — додала Старостенко.

Джерело — Український тиждень