У Києві відкрилась дводенна виставка-форум «Народна Оборона»

26.06.2015

26-27 червня у Києві проходить виставка «Народна Оборона», яка присвячена висвітленню діяльності соціальних волонтерських проектів, громадських ініціатив щодо допомоги  учасникам АТО. За словами організаторів, «Виставка форум це інтерактивний простір, де учасники мають змогу отримати максимальні знання щодо навиків, засобів захисту при будь-яких загрозах».

Фото «Радіо Свобода» — http://www.radiosvoboda.org/content/news/27094741.html

Перший день виставки пройшов у насиченому графіку заходів: майстер-класи, круглі столи та брифінги, презентації  та аукціони. Незважаючи на те, що основна цільова аудиторія виставки – учасники АТО, інформація, яка висвітлена на форумі, корисна і волонтерам, активістам та небайдужим патріотам, адже під час заходів обговорюються важливі питання медичного захисту, поведінки у екстремальних ситуаціях, навичок медичної допомоги та питання правового захисту.

Так, зокрема, під час виставки відбулась сесія, присвячена питанням правового захисту учасників АТО —  «Практичне вирішення проблеми соціально-правового забезпечення учасників АТО: Порядок оформлення учасника бойових дій та реалізація права на забезпечення житлом». Участь сесії взяли представники Фундації спільно з представницею партнерського Білоцерківського ЦПІКу Мариною Лисич. Тож, під час сесії учасники обговорили ряд важливих питань правового захисту фактичних учасників АТО, а також питання надання безоплатної правової допомоги учасникам АТО, яка, до речі, з 1 липня буде доступна у системі безоплатної правової допомоги учасникам АТО та членам їх родин.

Другий день виставки обіцяє бути не менш насиченим – на учасників чекають майстер-класи, лотереї, виставки з військового спорядження, презентації та виставка техніки, інновацій оборонної промисловості та ін.

Адреса:

вул. Лаврська, 10-12, м. Київ, 01010

www.artarsenal.in.ua

Мистецький арсенал

Детальніше про виставку «Народна Оборона»