У Києві створять інформаційний центр для осіб, постраждалих під час виконання обов`язків військової служби та членів їх сімей, а також сімей загиблих військових та правоохоронців

17.02.2015

Мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження щодо створення у столиці інформаційного центру для осіб, постраждалих під час виконання обов’язків військової служби та членів їхніх сімей, а також для сімей загиблих військових та правоохоронців.

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА), центр забезпечуватиме надання їм оперативної інформації про права та гарантію реалізації цих прав в Україні.

Інфоцентр буде розміщено у приміщенні столичної мерії на вул. Хрещатик, 36. Письмові звернення від постраждалих та представників їхніх родин прийматиме управління з питань звернень громадян, а телефонні – «Контактний центр міста Києва» за номером: 15-51.

Юридичні консультації та роз’яснення можна буде отримати в центрі правової допомоги киянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Джерело

Довідково:

Центри правової допомоги киянам, які опинились у складних життєвих обставинах надають безоплатну правову допомогу малозабезпеченим та соціально незахищеним мешканцям м. Києва.

 Адреси центрів у м. Києві:

(фото з сайту Київської міської державної адміністрації)