У Києві розпочався навчальний практикум з оцінювання якості надання адвокатами безоплатної правової допомоги

25.11.2017

25 листопада у Києві розпочався навчальний практикум для адвокатів з оцінювання якості надання безоплатної правової допомоги.

_dsc0248У заході беруть участь адвокати, представники регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Комісій з якості надання правової допомоги при обласних Радах адвокатів. Тренерами виступають: Олександр Дроздов, голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Вікторія Мітько – начальник управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, Сергій Вилков, голова Комітету з питань безоплатної правової допомоги Національної асоціації адвокатів України, Сергій Дрелінський, начальник відділу стандартів якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги.

«Ми всі вчимося один у одного. Постійна координація, обмін досвідом та врахування усіх пропозицій стануть запорукою того, що у нас з вами будуть оновлені Стандарти», — зазначив під час заходу Олександр Дроздов.

В.о.директора Координаційного центру з надання правової допомоги, Олексій Бонюк, який привітав учасників вітальним словом, зауважив, що Координаційний центр завжди відкритий до співпраці, особливо, коли питання стосується покращення стандартів якості надання такої допомоги, право на яку гарантоване Конституцією.

Сергій Вилков зазначив, що сьогоднішня зустріч має важливе практичне значення, її продуктами мають стати: узгоджена позиція Координаційного центру і Національної асоціації адвокатів України щодо оцінки якості у цивільних та адміністративних справах. Також під час заходу планується розробити текст Положення про комісію з якості, який буде запропонований до розгляду на найближчому засіданні Ради адвокатів України.

Захід організовано Координаційним центром з надання правової допомоги, Національною асоціацією адвокатів України у співпраці з Українською фундацією правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».