У Дніпрі розпочався тренінг для працівників ізоляторів тимчасового тримання міст Сарни та Кропивницький

22.05.2018

Сьогодні, 22 травня, у Дніпрі розпочався триденний тренінг для працівників ізоляторів тимчасового тримання міст Сарни та Кропивницькій, під час якого вони вчитимуться роботі з системою Custody Records та дізнаватимуться про механізми забезпечення прав затриманих осіб.

img_1670

Custody Records – це система фіксації всіх дій, які відбуваються із затриманими, у ізоляторах тимчасового тримання (далі – ІТТ). Наприкінці березня-початку квітня цього року така система запрацювала в ІТТ міст Дніпро та Херсон.

У перший день тренінгу поліцейські дізнаються про призначення системи Custody Records, розглянуть питання забезпечення базових прав затриманих. Також вони дізнаються про роль, місію, завдання та функції інспекторів з дотримання прав людини, які працюватимуть із системою.

Попереду на учасників тренінгу очікують три насичених дні, під час яких вони опановуватимуть стандарти захисту прав людини в умовах ізоляції.img_1712img_1754img_1749

Ініціаторами впровадження системи Custody Records  в діяльності ізоляторів тимчасового тримання стали Управління забезпечення прав людини Національної поліції України — УЗПЛ, Українська фундація правової допомоги спільно з Експертний центр з прав людини за підтримки програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».