Триває другий тренінг у межах Другого спеціалізованого навчального курсу з медичного права для адвокатів

18.03.2018

Другий тренінг у межах Другого спеціалізованого навчального курсу з медичного права для адвокатів успішно розпочато.

_dsc0368

Два дні навчання охопили роботу учасників та тренерів над таким:

  • загальні принципи роботи адвокатів у порядку кримінального судочинства щодо медичних справ з Вікторією Бучківською;
  • Ірина Сенюта обговорювала з учасниками тренінгу дефекти надання медичної допомоги та проблеми ятрогенної патології;
  • практичне заняття щодо захисту прав людини у сфері охорони здоров’я з адвокатом, членом Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ Оксаною Вітязь;
  • нюанси алгоритму роботи адвоката над медичними справами з адвокатом Сергієм Павловим;
  • юридична відповідальність у сфері охорони здоров’я, про яку розказав адвокат Олег Юдін.
  • _dsc0275

 

_dsc0311Перед самим початком до учасників звернувся Директор Української фундації правової допомоги Микола Сіома: «На фоні існуючих проблем здирництва з пацієнтів, неякісних правових послуг, незаконного комерційного обігу бюджетних ліків, не звільнення важкохворих осіб від відбування покарання, ненадання вчасної та якісної медичної допомоги затриманим, непрозорої роботи медико-експертних соціальних комісій, тощо, фаховий юридичний захист є нагальною необхідністю. Робота Фундації по розвитку спільноти адвокатів – фахівців з медичного права повністю узгоджується з її місією та завданнями».

_dsc0212

Привітала адвокатів представник Офісу Уповноваженого Верховної ради України з прав людини Валентина Оболенцева: «Офіс Уповноваженого з прав людини радий співпрацювати саме з фахівцями в усіх сферах. В Україні довгий час не було фахової спільноти юристів та адвокатів, які є експертами в медичному праві, не було можливості здійснювати фаховий правовий захист усіх тих, хто дійсно потребує медичної допомоги.
Зараз Офіс Уповноваженого з прав людини має можливість співпрацювати з адвокатами, які спеціалізуються в медичному праві, у кожному регіоні України. Це є грандіозною можливістю для людей отримати фаховий правовий захист і Офіс завжди буде підтримувати таку спільноту!»

_dsc0429 _dsc0430 _dsc0386 _dsc0284 _dsc0286

Дякуємо за співпрацю в організації тренінгів у межах Другого спеціалізованого навчального курсу з медичного права для адвокатів Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, Фундації медичного права та біоетики України та за підтримку Міжнародному фонду «Відродження».