Тренінг для адвокатів «Правова допомога учасникам бойових дій на Сході України»

18.03.2016

18 березня у Києві розпочався дводенний тренінг «Правова допомога учасникам бойових дій на Сході України» для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. У заході беруть 50 адвокатів системи безоплатної вторинної правової допомоги з усіх регіонів України. Тренінг організовано Українською фундацією правової допомоги  спільно з Координаційним центром надання правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

З вітальним словом до учасників звернулись Віталій Баєв, директор з розвитку Української фундації правової допомоги, Мирослав Лаврінок, перший заступник директора Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги та Ольга Гальченко, координатор програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та побажали учасникам плідної роботи, відзначили важливість обміну досвідом з метою покращення якості правової допомоги учасникам АТО.

Структурно тренінг складається з 9 модулів: правові аспекти військового діловодства, злочини проти національної безпеки, дезертирство, медичне право, соціальні гарантії учасникам АТО, укладення та припинення контракту, правовий статус добровольців, оформлення статусу учасника бойових дій, трудове та фінансове право.

Тренерами модулів виступають адвокати системи безоплатної вторинної правової допомоги та юристи громадських організацій, які мають великий досвід надання правової допомоги учасникам АТО: Володимир Малишевський, Сергій Вилков, Володимир Орловський, Марія Цип`ящук, Катерина Луцик, Роман Ліхачов, Артем Ріпенко, Володимир Плетенко та Дмитро Рева.

Організатори впевнені, що отримані знання та досвід адвокатів та юристів задіяних у підготовці тренінгу допоможуть всім його учасникам удосконалити свої практики юридичного захисту захисників України.

Ганна Приходько,

Українська фундація правової допомоги

Програма тренінгу

Список учасників