Соціологи дослідили думку свідків, потерпілих та родичів затриманих  щодо функціонального наповнення інформаційних кіосків у відділках поліції

05.10.2017

Встановлення кіосків на території відділків поліції має на меті: легкий та швидкий доступ до корисної інформації для відвідувачів поліцейського відділку; забезпечення функціоналу, який спростить та прискорить роботу відділку.

Щоб визначити зміст та функції таких кіосків 30 вересня відбулося фокус-групове дослідження думки потенційних користувачів. До складу фокус-групи увійшли представники цільової аудиторії: родичі затриманих осіб, свідки, потерпілі. Це люди, які тим чи іншим чином взаємодіяли з представниками поліції у відділках та мають власне враження від цього. Під час опитування вдалось дізнатись думку учасників щодо того як має виглядати інформаційний кіоск, де він має бути розташований та які функції має виконувати.

_dsc0852

Результати фокус-групи є важливим кроком в реалізації ініціативи, адже отримана інформація допоможе зробити сервіс якомога зручнішим для використання цільовою аудиторією.

_dsc0860

Встановлення кіосків стало можливим завдяки ініціативі Управління забезпечення прав людини Національної поліції України та підтримці програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та Відділу з правоохоронних питань  Посольства США в Україні.