Сфера охорони здоров’я – що очікує українців у найближчому майбутньому: обговорять у дискусіях Міжнародного круглого столу з питань охорони здоров’я в Україні 17 листопада (Львів)

16.11.2017

17 листопада у Львові відбудеться міжнародний круглий стіл з панельними дискусіями з нагоди 25-річчя прийняття Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я».

Під час заходу учасники обговорять нормативні колізії та недоліки Закону, окреслять роль і значення медичної реформи, а також сформують пропозиції удосконалення законодавства в сфері охорони здоров’я.

Теми панельних дискусій:

  • «Реформа у сфері охорони здоров’я: ризики та переваги»;
  • «Громадське здоров’я: перспективи національного розвитку»;
  • «Права людини у сфері охорони здоров’я: проблеми правореалізації та правозастосування».

З огляду на реформи, які відбуваються сьогодні в нашій країні, дуже важливо розуміти всі позитивні та негативні наслідки їх впровадження. Експерти медичного права – юристи з багаторічним досвідом, знають, на що в першу чергу слід звернути увагу жителям України після прийняття законопроектів медичної реформи в повному обсязі. Також варто взяти до уваги і міжнародний досвід розвитку системи охорони здоров’я. У круглому столі візьмуть участь представники Міністерства охорони здоров’я України, Центру громадського здоров’я, правники, медичні працівники, викладачі медичних та юридичних ВНЗ України, а також представники національних та міжнародних громадських організацій.

Під час круглого столу учасники обговорять ключові аспекти доступності медичної допомоги в умовах медичної реформи, перспективи використання договору між надавачами медичних послуг і пацієнтами, стандарти у сфері охорони здоров’я як гарантію права на якісну медичну допомогу, права людини на охорону здоров’я в контексті  реформи військової медицини, особливості управління і контролю за закладами охорони здоров’я комунальної форми власності та інші питання.

Міжнародний круглий стіл організовує Кафедра медичного права факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького, Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, Асоціація шкіл громадського здоров’я у Європейському регіоні (ASPHER), Адвокатське об’єднання «МедЛекс» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Української фундації правової допомоги та експертного сприяння  ГО «Фундація медичного права та біоетики України».

З питань отримання додаткової інформації, а також участі у круглому столі, Ви можете звернутися до:

Ірини Сенюти (067-670-70-33); Христини Терешко (067 731 30 35)