Семінар-тренінг для менеджерів з якості центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги

05.06.2014

Українська фундація правової допомоги спільно із Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» з 7 по 10 червня проведе установчий семінар-тренінг для менеджерів з якості обласних та міських центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Стандарти якості надання безоплатної правової допомоги ґрунтуються на принципах верховенства права, законності, незалежності адвокатської діяльності, конфіденційності, уникнення конфлікту інтересів, домінантності інтересів клієнта, запобігання корупції, компетентності та добросовісності у виконанні адвокатом своїх професійних обов’язків.

З вітальним словом першого дня виступить Андрій Вишневський, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Міністерства юстиції України та Микола Сіома, виконавчий директор Української фундації правової допомоги. Після цього на учасників чекає командний тренінг.

Наступні три дні будуть розглядатися організаційні та засадничі поняття, що стосуються офісів громадського захисту в Україні, моніторинг Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі та особливості планування роботи за різними напрямами моніторингу якості надання безкоштовної вторинної правової допомоги.

Проводитимуть захід відомі українські експерти з питань якості надання правової допомоги та адвокати: Роман Романов, Наталія Стьопіна, Оксана Василяка, Роман Мартиновський, Вікторія Мітько та інші.