Семінар “Pro Bono – на захисті суспільних інтересів”

24.09.2014

19 вересня у місті Львів пройшов семінар під назвою “Pro Bono – на захисті суспільних інтересів” для регіональних координаторів біржі Pro Bono та представників НУО. Під час семінару відбулась активна дискусія під час якої учасники розглянули нагальні питання, які пов’язані із розвитком напрямку Pro Bono та Біржі Pro Bono. Зокрема, учасники обговорили питання встановлення сприятливих відносин для Pro Bono діяльності, обмінялись практичним досвідом відносин на початку роботи координаторів; розглянули питання функціонування центрів координації послуг Pro Bono діяльності; роботи центрів координації Pro Bono діяльності; техніки залучення юридичного бізнесу, адвокатів, юристів та інших потенційних партнерів для роботи Pro Bono; механізми залучення НУО та переваги співпраці з НУО; робота з клієнтами Pro Bono – пошук, відбір та перевірка клієнтів та ведення справ.

Підсумовуючи проведений захід — учасники мали досвід плідної співпраці, обмінювались практичним досвідом та обговорили найактуальніші питання, які пов’язані з розвитком Pro Bono культури. Загалом, зустріч була проведена з максимальними результатами та ефективною співпрацею для учасників.

Захід організовано Українською фундацією правової допомоги спільно з PILnet: Всесвітня мережа захисту права суспільних інтересів за підтримки програми «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження» та у рамках проекту «Забезпечення доступу до правосуддя шляхом надання безоплатної правової допомоги та впровадження високих стандартів якості захисту прав людини в Україні», що фінансується Європейським Союзом та реалізується Українською фундацією правової допомоги.

Фотоальбом