Наша команда

Микола Сіома
Директор

У 2009 році закінчив магістратуру Національного університету Києво-Могилянська Академія та пізніше аспірантуру. У 2014 році захистив кандидатську дисертацію з філософії права. Викладав  курс з античної філософії та філософії права для студентів НаУКМА.

Має ряд публікацій у галузі філософії права.

З квітня 2013 року – Директор Української фундації правової допомоги.

Катерина Єрошенко (Хільчевська)
Координатор програм та проектів

Аспірант PhD програми «Соціальна робота» Академії праці, соціальних відносин і туризму. У 2014 році  з відзнакою закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія», магістерська програма «Соціальна робота» із сертифікатом фахівця із зв’язків з громадськістю. 2012 рік —  навчання в Українському Центрі Медіації (при Києво-Могилянській бізнес школі).

Має досвід проведення якісних та кількісних соціологічних досліджень, тренерської роботи. Співавторка посібника з адвокації для провайдерів правової допомоги, методичних рекомендацій з підготовки прграм надання безоплатної правової допомоги, модулю навчальної програми для громадських радників в Україні. Брала участь у кількох волонтерських ініціативах та програмах професійного обміну в Данії, Шрі Ланці та Сполучених Штатах Америки. Займається волонтерською діяльністю.

Професійні інтереси: адвокація, соціальна робота в громаді, забезпечення доступу до правової допомоги в громаді, розвиток лідерства в громаді,  медіація, співпраця громади та поліції, забезпечення права на доступ до медичної допомоги в місцях несвободи, моніторинг діяльності правоохоронних органів.

З 2014 року координує проекти та програми у ВБО «Українська фундація правової допомоги».

 

Олена Немченко
Менеджерка проектів

У 2012 році закінчила магістратуру Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
Протягом 2012-2016 років працювала в банківській сфері та паралельно займалась волонтерською діяльністю в громадській організації. У 2016 році почала працювати в громадському секторі.

В команді Українській фундації правової допомоги з 2017 року.

 

Шейлат Афолабі
Менеджер проектів

У 2015 році закінчила магістратуру Донецького національного університету імені Василя Стуса за спеціальністю «Журналістика». У тому ж році розпочала працювати інтегратором Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В Українській фундації правової допомоги працює з жовтня 2017 року.