Наша команда

unnamed-1

Микола Сіома
Директор

У 2009 році закінчив магістратуру Національного університету Києво-Могилянська Академія та пізніше аспірантуру. У 2014 році захистив кандидатську дисертацію з філософії права. Викладав  курс з античної філософії та філософії права для студентів НаУКМА.

Має ряд публікацій у галузі філософії права.

З квітня 2013 року – Директор Української фундації правової допомоги.

Катерина Єрошенко (Хільчевська)
Координатор програм та проектів

Аспірант PhD програми «Соціальна робота» Академії праці, соціальних відносин і туризму. У 2014 році  з відзнакою закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія», магістерська програма «Соціальна робота» із сертифікатом фахівця із зв’язків з громадськістю. 2012 рік —  навчання в Українському Центрі Медіації (при Києво-Могилянській бізнес школі).

Має досвід проведення якісних та кількісних соціологічних досліджень, тренерської роботи. Співавторка посібника з адвокації для провайдерів правової допомоги, методичних рекомендацій з підготовки прграм надання безоплатної правової допомоги, модулю навчальної програми для громадських радників в Україні. Брала участь у кількох волонтерських ініціативах та програмах професійного обміну в Данії, Шрі Ланці та Сполучених Штатах Америки. Займається волонтерською діяльністю.

Професійні інтереси: адвокація, соціальна робота в громаді, забезпечення доступу до правової допомоги в громаді, розвиток лідерства в громаді,  медіація, співпраця громади та поліції, забезпечення права на доступ до медичної допомоги в місцях несвободи, моніторинг діяльності правоохоронних органів.

З 2014 року координує проекти та програми у ВБО «Українська фундація правової допомоги».

Роман Лексіков
Менеджер проектів

Навчається на сертифікатній програмі прикладної соціології та кількісних досліджень Національного  університету «Києво-Могилянська академія». У 2016 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальностями «Філософія» та «Політологія».

Волонтер у сфері захисту прав ЛГБТ, переселенців, мігрантів і студентів, цікавиться  питанням правозахисту у місцях несвободи.

2015-2016 роки — один із засновників і менеджерів кампанії «Чисті виші»,  координатор дослідницького проекту у сфері міграційних досліджень. Має досвід журналістської діяльності.

З 2016 року працює в Українській фундації правової допомоги.

Олексій Шерстюк
Бухгалтер

У 2017 році закінчив Київський національний торговельно-економічний університет (за спеціальністю «Облік і аудит»). Автор статей та наукових робіт у сфері обліку, фінансової звітності та корпоративної соціальної відповідальності.

Працював асистентом з документообігу в ТОВ «Український кінофестиваль», а також бухгалтером ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив»

Захоплюється велоспортом, гірськими лижами, подорожами.

З  2017 року працює в Українській фундації правової допомоги.